Lista gości weselnych – prosty schemat kogo zaprosić na wesele

Lista gości weselnych – prosty schemat kogo zaprosić na wesele

Stworzenie listy gości weselnych to jedno z ważniejszych zadań dla narzeczonych po podjęciu decyzji o ślubie. Często na długość tej listy duży wpływ mają rodzice, którzy nierzadko występują w roli „sponsorów” wesela.

Uwzględniając jeszcze zwyczaje oraz relacje w rodzinie, a także inne kwestie w stylu „wypadałoby” albo „oni też nas zapraszali” okazuje się, że stworzenie ostatecznej listy gości staje się dla narzeczonych nie lada wyzwaniem. O ile zaproszenie dwóch dodatkowych osób na ślub nie wiąże się z dużymi kosztami, to już zaproszenie ich na wesele może oznaczać wydanie kolejnych 500 zł.

Dla jednych ograniczeniem będzie budżet lub wielkość upodobanej sali weselnej, dla innych nie będzie żadnych ograniczeń, włączając w to nawet zdrowy rozsądek. Lista gości weselnych potrafi bardzo szybko się wydłużać i łatwo się zagubić w trakcie jej tworzenia. Warto mieć na uwadze również fakt, że lokale weselne liczą sobie mniej więcej 170 – 200 zł za osobę, co potrafi nieco ostudzić zapały nieco bardziej towarzyskich narzeczonych.

Dlatego wychodzimy Wam z pomocą i zamieszczamy prosty ale bardzo praktyczny schemat, który pozwoli Wam ustalić listę gości weselnych, których chcielibyście gościć na swoim weselu. Wystarczy odpowiedzieć sobie na poniższe pytania i zadanie mamy prawie z głowy. Lista gości to już nie problem – ustal ją razem z nami wykorzystując poniższy schemat.

Źródło: Ślubna Pracownia, www.facebook.com/Slubna.Pracownia
Zdjęcie tytułowe: method-shop.com

Liczba wyświetleń od 24 kwietnia 2018:

Proponowane

Rozwijaj z nami Twój ślubny interes! Dołącz do ślub-wesele.lublin.pl!

Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, dołącz do portalu ślub-wesele.lublin.pl i wyjdź z cienia ze swoją ofertą. Pokaż się z jak najlepszej strony i bądź inspiracją dla narzeczonych – zyskaj Klientów i pełną satysfakcję ze swojej pracy! Szczegóły w zakładkach WSPÓŁPRACA oraz REKLAMA – sprawdź!