Reklama dla firm z branży ślubnej

Każdy, kto prowadzi działalność wie, że stałe źródło Klientów, to najlepsza siła napędowa każdego biznesu. Na szczęście Tobie udało się właśnie dotrzeć do tego źródełka! Od tej pory, możesz zacząć myśleć pozytywnie, ponieważ naj…lubelski portal ślubny ślub-wesele.lublin.pl, wykorzystując najskuteczniejsze narzędzia marketingu internetowego, zadba o rozwój Twojego ślubnego interesu!

Postanowiliśmy ułatwić Ci podjęcie decyzji o rozpoczęciu współpracy z nami. Tylko teraz masz możliwość przekonać się o wszystkich zaletach współpracy z nami bez żadnych zobowiązań. Sprawdź nas i dodaj swoją ofertę na 2 miesiące za darmo! Przyniesie Ci to sporo korzyści i na pewno pozytywnie wpłynie na Twój ślubny biznes. Bezpłatny, testowy okres dwóch miesięcy nie zobowiązuje do dalszej współpracy!
Napisz do nas reklama@alereklama.com.pl lub zadzwoń 517 875 900.
Pośpiesz się – z tej oferty będą mogły skorzystać tylko trzy pierwsze firmy w każdej kategorii!

Poznaj ideę promowania firm w portalu ślub-wesele.lublin.pl

W odróżnieniu od całej reszty portali ślubnych u nas dodanie Twojej firmy i oferty do katalogu firm ślubno-weselnych nie jest celem samy w sobie. Jest to natomiast Twój najlepszy, pierwszy krok w kierunku szerokich możliwości prezentowania i promowania Twojej oferty.

Wszystko za sprawą starannie wyselekcjonowanych i opisanych zdjęć m.in. Twojej wyjątkowej oferty, pogrupowanych w przejrzystych kategoriach, tworzących razem katalog pełen pomysłów, lokalnych możliwości i inspiracji na wymarzony ślub i wesele. Od teraz każdy, kto planuje swój ślub, będzie mógł czerpać inspiracje i jednocześnie z łatwością odnaleźć firmę czy usługodawcę, który spełni oczekiwania.

Ile to kosztuje i co jest w pakiecie?

Na początek proponujemy Ci rozpoczęcie współpracy „na próbę” – po prostu sprawdź nas i dodaj swoją ofertę na 2 miesiące za darmo! Jeśli Ci się spodoba przedłużysz współpracę na kolejne 12 miesięcy za połowę ceny! Wszystko w ramach jednej, prostej opłaty abonamentowej już za 1 zł dziennie – rozliczenie roczne 365 zł brutto (297 zł netto). Promocyjna stawka obowiązuje tylko dla trzech pierwszych firm dodanych w danej kategorii*.

*Standardowa stawka bez promocji, jak również stawka w kolejnym roku współpracy wynosi 2 zł dziennie – rozliczenie roczne 730 zł brutto (593 zł netto).

FIRMY NA ŚLUB I WESELE + INSPIRACJE (12 miesięcy)

Współpraca rozpoczyna się od dodania Twojej firmy do naszego katalogu FIRMY NA ŚLUB I WESELE. Następnym krokiem jest dodanie zdjęć najlepiej prezentujących Twoją ofertę do galerii INSPIRACJE. Każde ze zdjęć będzie zawierało odnośnik do Twojej firmy, a także szczegółowy opis, który pozwoli lepiej poznać zalety Twojej oferty. Opis doceni także wyszukiwarka Google, która będzie wyżej wyświetlać Twoje zdjęcia w wynikach Google Grafika.

Wprowadzeniem Twojej oferty, dodawaniem zdjęć oraz późniejszymi aktualizacjami zajmie się za Ciebie nasz administrator, który czuwa nad spójnością i poprawnością treści publikowanych w portalu. W trakcie rocznego okresu rozliczeniowego możemy aktualizować Twój wpis oraz galerię, rozbudowując ją o kolejne inspirujące zdjęcia.

PORADY, PROMOCJE, KONKURSY

Do dyspozycji Twojej firmy oddajemy również dział PORADY. To tutaj firmy współpracujące mogą, bez żadnych dodatkowych opłat, zamieszczać artykuły sponsorowane w formie eksperckich porad, aktualności, informacji prasowych, konkursów czy promocji. Ilość wpisów i publikacji, w trakcie rocznego okresu rozliczeniowego, ustalana jest indywidualnie. Publikowane informacje muszą być wartościowe lub mogą stanowić inspirację lub korzyść dla przyszłej młodej pary.

FACEBOOK

Wszystkie wartościowe informacje rozpowszechniane będą również na naszym profilu na Facebooku. Dystrybucja treści poprzez Social Media znacząco zwiększy zasięg informacji.

Chcę rozpocząć współpracę!

Super, to świetna decyzja! Wyślij nam na adres reklama@alereklama.com.pl link do swojej strony internetowej i/lub profilu na Facebooku, podpisz się i pozostaw telefon kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Inne formy reklamy w portalu ślub-wesele.lublin.pl

Z założenia nie chcemy odciągać uwagi od Twojej oferty, dlatego w całym portalu dostępne jest TYLKO JEDNO miejsce reklamowe, które wyświetla TYLKO JEDEN baner reklamowy na WSZYSTKICH podstronach portalu. Sprzedaż tego miejsce odbywa się na zasadzie licytacji, na maksymalny okres 2 miesięcy. Cena wywoławcza wynosi 500 zł netto za miesiąc. Oferty można składać na adres reklama@alereklama.com.pl.

Rozwijaj z nami Twój ślubny interes! Dołącz do ślub-wesele.lublin.pl!

Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, dołącz do portalu ślub-wesele.lublin.pl i wyjdź z cienia ze swoją ofertą. Pokaż się z jak najlepszej strony i bądź inspiracją dla narzeczonych – zyskaj Klientów i pełną satysfakcję ze swojej pracy! Szczegóły w zakładkach WSPÓŁPRACA oraz REKLAMA – sprawdź!