Współpraca

Cieszymy się, że tu zaglądasz, bo to właśnie z myślą o profesjonalistach z branży ślubno-weselnej zostało stworzone to miejsce. Zapoznaj się z zasadami podjęcia współpracy i pokaż się z jak najlepszej strony w portalu ślub-wesele.lublin.pl.

Postanowiliśmy ułatwić Ci podjęcie decyzji o rozpoczęciu współpracy z nami. Tylko teraz masz możliwość przekonać się o wszystkich zaletach współpracy z nami bez żadnych zobowiązań. Sprawdź nas i dodaj swoją ofertę na 2 miesiące za darmo! Przyniesie Ci to sporo korzyści i na pewno pozytywnie wpłynie na Twój ślubny biznes. Bezpłatny, testowy okres dwóch miesięcy nie zobowiązuje do dalszej współpracy!
Napisz do nas reklama@alereklama.com.pl lub zadzwoń 517 875 900.
Pośpiesz się – z tej oferty będą mogły skorzystać tylko trzy pierwsze firmy w każdej kategorii!

Zasady podjęcia współpracy

1. Współpraca z portalem jest płatna, ale publikujemy tylko te zdjęcia, które naszym zdaniem mogą inspirować przyszłe pary młode.

Oznacza to, że podejmujemy współpracę tylko z wybranymi firmami, które posiadają profesjonalny i atrakcyjny materiał zdjęciowy prezentujący ofertę z jak najlepszej strony. Przejrzyj zakładkę INSPIRACJE – dzięki temu będziesz wiedzieć, jakiego rodzaju zdjęcia akceptujemy. W zakładce REKLAMA znajdziesz szczegółowy opis oferty reklamowej.

2. Publikowane zdjęcia nie mogą posiadać logotypów, znaków wodnych, ani żadnych innych oznaczeń wskazujących na firmę czy autora zdjęcia.

Na pewno wszystkie zdjęcia podpiszemy i opiszemy zgodnie z Twoim życzeniem. Dzięki temu przyszłe młode pary będą mogły czerpać niczym niezakłócona inspirację z pięknych zdjęć w pełnej okazałości.

3. Publikujemy tylko te zdjęcia, do których posiadasz prawa autorskie i/lub ewentualną zgodę pary młodej na publikację zdjęć w sieci.

Nie weryfikujemy tego i wierzymy, że wiesz co robisz.

Chcę rozpocząć współpracę!

Super, to świetna decyzja! Wyślij nam na adres reklama@alereklama.com.pl link do swojej strony internetowej i/lub profilu na Facebooku, podpisz się i pozostaw telefon kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Rozwijaj z nami Twój ślubny interes! Dołącz do ślub-wesele.lublin.pl!

Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, dołącz do portalu ślub-wesele.lublin.pl i wyjdź z cienia ze swoją ofertą. Pokaż się z jak najlepszej strony i bądź inspiracją dla narzeczonych – zyskaj Klientów i pełną satysfakcję ze swojej pracy! Szczegóły w zakładkach WSPÓŁPRACA oraz REKLAMA – sprawdź!